Hakkımızda

GittiBu Güvenilir Online Satış Sistemi Hakkında

2006 yılından bu yana yayın hayatında olan, müzik sistemleri konusunda Türkiye'nin tek, Dünyanın ise en büyük üç referans sitesinden biri olan www.audiophile.org'un kardeş kuruluşudur.

Bir start-up olmasına rağmen Audiophile'ın 13 yılda oluşan güçlü know-how ve problemsiz alt yapısının verdiği güç ile sağlam bir temel üstüne kurulmuştur.

Ellerindeki kullanılmış ürünleri veya ürettikleri ürünleri kredi kartı ile güven içinde amatörce satmak isteyen kişiler için güvenli ve eşsiz bir alt yapı sunar.

GittiBu Güvenilir Online Satış Sistemini kullanarak ikinci el eşyalarınızı güven içinde satabilir veya bir alıcıya ulaştırabilirsiniz. GittiBu sistemi üzerinden yapmış olduğunuz alım satım işlemlerinin kargo takibi Gittibu tarafından takip edilir. Para hareketleri, BDDK Lisanslı çözüm ortağımız üzerinden geçer ve alıcı-satıcı onaylarını müteakip alıcıdan satıcı hesabına gönderilir.

GittiBu Güvenilir Online Satış Sistemi; ikinci el ürünlerinizi ücretsiz ilan girerek 12 takside kadar kredi kartı ile satmanızı sağlayan bir platformdur. GittiBu ile bir ilan oluşturup gerek çevrenize duyurur, gerekse sosyal medyanızda çevreniz ile paylaşır, kredi kartına taksit ile satarsınız. 170.000 kişilik Türkiye'nin en büyük Facebook gurubumuz, pazarlama konusunda size destek olur.

Tek yapmanız gereken, GittiBu.com a bir seferlik ücretsiz üye olmak, bir ilan açıp bu ilanın linkini arzu ettiğiniz mecralarda duyurmaktır. Bu şekilde normal şartlarda satılamayacak türde ürünlerinizi kredi kartına 12 taksite kadar satabilme seçeneğini kazanırsınız.GİTTİBU GÜVENLİ SATIŞ SİSTEMİ HANGİ İHTİYAÇLARA KARŞILIK GELİŞTİRİLDİ


Bazı şeyleri alırız ama eskitemeden kullanamaz hale geliriz. Çocuğumuz büyür, çocuk koltuğumuz tertemiz boşta kalır. Kahve makinası, makarna, ekmek makinasına heves ederiz, iki kere kullanır kaldırırız. Bir dönem geçer bunları ne yapsam diye kara kara düşünürüz.

Ailemize katkı sağlamak için bir iş denemeye karar veririz, küçük çapta takı, kolye, örtü nakış, organik gıda, internette çeşitli hizmetler, özel ders türü şeyler yaparak eve katkıda bulunmak isteriz. Çapımız muhasebeci parası ödeyemeyecek kadar küçüktür. Bu sebeple satışlarımızda kredi kartı kullanma imkanımız yoktur ve yaptığımız satışlar gerçek hacimlerine erişemezler.

Firma veya sıfır ürün satışını internette yapmak kolaydır, ancak firma olmadan, küçük çaplı veya kullanılmış ürünlerin internette satışı ve kargo ile gönderilmesi hiç kolay değildir.

• Paketi önceden yollarsak ve karşı taraf ödemeyi yapmazsa ne olacak? Paranın hesabımıza önceden gelmesini isteriz

• Karşı taraf size neden güvenip peşin ödeme yapsın? Ürünü yollamazsak veya yanlış bir şey yollarsak ne olacak?

• İkinci el ürün satışında kredi kartı kullanılmamaktadır. Ödeme, iki taraf için de önemli bir sorundur

• Ürünün yenisinin kredi kartına taksitle satın alınabilmesi ancak sizinkinin peşin satılması mecburiyeti de başka bir sorundur

Gittibu Güvenilir Online Ödeme Sistemi tüm bu sorunlara çözüm getirdi. www.gittibu.com ile artık bunları kredi kartı ile peşine veya taksit ile satabilme şansınız oldu.

Gittibu.com sayesinde POS makinanız varmış gibi kredi kartı çekerek danışmanlık yapabiliyor, piyano, matematik dersi verebiliyorsunuz.

Diyelim evinizdeki eski bir televizyonu veya bisikleti satmak istiyorsunuz. Gittibu.com’a üye olup ücretsiz ilan veriyor ve oluşturduğunuz linki sosyal medyanızda paylaşarak kredi kartına 12 taksite kadar satabiliyorsunuz. Alıcıyı gittibu.com kredilendiriyor, sizin paranız birkaç gün içerisinde banka hesabınıza geliyor.

Kargo ile gönderebileceğiniz eşyaları tüm Türkiye’ye, hatta yurt dışına gönderiyorsunuz. Kargo takibini GittiBu yapıyor, yerine ulaşmadan para satıcının hesabına gönderilmiyor.

Gittibu.com ile satılması güç ürünlerinizi kredi kartına taksitlendirerek satış şansını arttırıyorsunuz.NASIL ÇALIŞIYOR


• Gittibu, alıcı ve satıcının kimlik tespitini yaptıktan sonra üye olmalarına izin veriyor.

• Satıcı bir ürün ilanı veriyor ve sosyal medyasında linkini yayınlıyor

• Alıcı, kredi kartı ile ürünü satın alıyor

• Ödeme yapıldığı anda ürün, alıcıya rezerve edilip satıştan kalkıyor

• Alıcının yaptığı ödeme satıcıya değil, GittiBu ’nun çalıştığı BDDK onaylı finans sağlayıcının havuz hesabına geliyor

• Satıcı ürünü gönderiyor, kargo bilgilerini sisteme kaydediyor. Ürün alıcıya ulaştığında; belirtilen özelliklere uyuyorsa alıcı üç gün içerisinde ürünü sistem üzerinden kabul ediyor veya reddediyor

• Ürün kabul edildiğinde GittiBu 7 (Yedi) gün içerisinde hizmet bedelini keserek parayı satıcıya gönderiyor

• Peşin veya taksitli satışlarda satıcı parasını her seferinde peşin olarak alıyor. Alıcı ise kendi kredi kartına taksitler halinde ödüyor


ST Endüstri Radyo'da "Etekteki Taşlar" programında 1 Ağustos 2019 tarihinde 8:00 ve 16:00 saatlernde iki kez yayınlanan GittiBu Kurucusu ve CEO su, yazar ve danışman Özhan Atalay ile yapılmış söyleşiyi aşağıdaki linkten web üzerinden dinleyebilirsiniz

ST Endüstri Radyo GittiBu Röportajı


GittiBu Videosunu İzleyin