Kredi Kartına 12 Taksit

A+B+C Sistem, Az Kullanılmış, Faturalı, Garantili Havalı Yatak

11750 TL 2.750TL Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı
Ürün ID:
193527
İlan Tarihi:
5.02.2024

Kategori:

Eşya, Mobilya,Dekor

Durum:
İyi
Beğeni:
0
Görüntüleme:
855
Kargo:
Diğer
Gönd.Yer.:
Türkiye (Turkey)
Kargo Ücreti:
Alıcıya Ait
Tah. Karg. M.:
300
Ödeme:
Kredi Kartına 12 Taksit
Kullan.Profil:

Tıkla Paylaş

Ürün Açıklaması:

Merhabalar. Bu ürünü mart 2023 yılında almıştım. O zaman 4.250 TL'ye aldığım bu yatağın fiyatı (faturası ve garantisi mevcut) şimdi 11.750 TL olmuş.

Bu model benzerleri içinde en etkili ve iyi kalitede olan A+B+C sistemdir. Üç ana borudan dağılan hava sıralı olarak iner ve şişer.
Ancak muhtemelen boruların birinde kaçak var ki, son zamanlarda üstüne oturduğumda iniyor. Aldığım firmayla görüştüm. Bunun garantiye girmediğini, ancak Emek sağlık firmasının sorunu giderebileceğini iletti. Emek sağlık firmasıyla da görüştüm. Havalı yatağı sorun tespiti için kendilerine göndermem gerektiğini söylediler. Benim de artık bu havalı yatağa ihtiyacım kalmadığı için, yaptırıp satmak yerine, durumu bildirip ilan vermek istedim. Benimle görüşüp gerekli bilgileri alabilirsiniz. Bu ilanı normal bir satış ilanı gibi düşünmeyin. ihtiyacı olan birine uygun fiyatta ürünü temin ettirme maksadıyla bu ilanı açtım. Çünkü fiyatlar gerçekten çok artmış. Kargo fiyatları da öyle. Firma da insanlar genelde kullanılmış havalı yatak almıyor dediği için ve ikinci el piyasası da düşük olduğunu gördüğümden, normal bir satış karı elde etme niyetiyle değil, birisinin ihtiyacını gidermeye vesile olmak maksadıyla bu ilanı veriyorum. 

Uygun ve makul bir fiyatla alıp, firmaya gönderip yaptırıp kullanabilirsiniz. (muhtemelen bir borusunda kaçak var, onu değiştirip size geri gönderecekler. motorunu kontrol ettim watt ölçerle, maksimum watt ile yani 13-15 watt ile çalışıyor.)

Alacak kişiye şimdiden hayırlı olsun.

A+B+C 12cm Ventilasyonlu Havalı Yatağım Özellikleri

A+B+C Sistemli + Ventilasyonlu + 12cm Yüksek Hücreli + Sıvı Geçirmez Hava Alabilen Fermuarlı Kılıflı. A+B+C ventilasyonlu yüksek hücreli 12cm boru tipi havalı yatak. Bası yarası başlangıcında, oluşmuş bası yaralarında, uzun süreli yatacak ve 130 kiloya kadar olan kişilere tavsiye edilir. Orijinal bası yarası engelleyici boru tipi havalı yataktır. 88cm eninde ve 188cm boyundadır fermuarlı yıkabilir sıvı tutucu kılıfı mevcuttur.

12cm şişme yüksekliği sayesinde düz pozisyonda çalışan en kaliteli havalı yataktır. Ventilasyon sistemi sayesinde 6 hücreden hava sızdırarak terleme engelleyici özelliği vardır. Üzerindeki 19 farklı hücre (boru)'nin biribirine ayrı ayrı bağlantısı vardır. Olası bir arızada her hücre yerinde çıkartılabilinir ve değiştirilebilir. Motorundan başlayan üç çıkış havalı yatağa ulaşınca 19 farklı bağlantı ile havayı dağıtır. Bu sayede hücreler ayrı ayrı iner ve şişer. Kişinin kendi şeklini vererek aynı noktaya uygulanan basıncı azaltır ve kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur.

TEKNİK BİLGİLER

Dokulardaki Ortalama Basınç Oranı: %35

Ortalama Hücre Değişim Zamanı: 7 dk

Ortalama Ses Düzeyi: 45 desibel

Şişme Yüksekliği: 12 cm

Elektrik: 220 volt

Güç Tüketimi: 7 w

Kaldırma kapasite: 130 kg

Ölçüleri: 90cm x 190cm tüm yatak ebatlarında uygun havalı yatak modelidir.

ABC 12cm Havalı Yatak: 3'lü sisteme sahip olan bu ürün taşıma kapasitesi ile kilolu kişilerde rahatlıkla kullandığı bir havalı yatak modelidir. Üzerinde bulunan cover çarşafı, havalı yatak borularını korur. 12 cm ABC sistem havalı yatak, tüm yatak modellerine uygundur. Havalı yatak ipleri sayesinde karyola üzerinde kayma yapmaz. A+B+C Sistem: İnsan vücudundaki kan hücrelerinin hareketsiz kalması o hücrelerin ölmesine dolayısıyla yaralarının oluşmasına sebep olur. Kişinin yaralarının önlenmesini ve iç organlarının tembelleşmesini önleyen sistemler boru tipi havalı yataklarda AB ve ABC sistemlerdir. Bu üründe bulunan ABC sistem aynı zamanda 3'lü sistem olarak da adlandırılmaktadır. Havalı yatak boruları A, B ve C şeklinde isimlendirildiğinde her 3 borudan 2'si hava ile dolup şişmektedir. Örneğin AB boruları şişmişken C boruları inik, BC boruları şişikken A boruları iniktir. Bu sürkülasyon kişinin kan dolaşımını arttırır, masaj etkisi yaratır ve vücut yaralarını önler.

Ventilasyon (HAVALANDIRMA) Özelliği: 19 hücresi bulunan bu havalı yatakta gözle görülemeyecek derecede küçük mikrogözlem delikleri (hücre) bulunmaktadır. Bu delikler sayesinde kişiyi rahatsız etmeyecek seviyede vücuduna hava üflenir. Bu hava sayesinde terlemeden oluşabilecek vücut yaraları önlenmiş olur. 12cm Yüksek Hücre: Havalı Yatak Sistem

ilan metninde yazılı
Kullanıcı Bilgileri:
Kullanıcı:
Lostideas
Puan: stars
Ülke:
TÜRKİYE
Şehir:
Samsun
İlçe:
İlkadım